O nás

Naše restaurace se nachází v klidném prostředí vesničky Obůrka na pokraji CHKO Moravský kras 5km severně od Blanska a necelých 30km severně od Brna. Nabízíme pro vás příjemné posezení při návštěvě známé propasti Macocha, Punkevních jeskyní a Sloupsko-Šošůvských jeskyní.

Díky turistickým a cyklo stezkám v okolí, je restaurace oblíbeným výletním místem. Přímo od restaurace se můžete vydat po lesní cestě k rozhledně Podvrší ve Veselici, která představuje nejvyšší rozhlednu naší oblasti. V zimě poté můžete využít okolních běžkařských stop a následného zahřátí u krbu v naší restauraci.

Od počátku existence restaurace Obůrka je toto jméno spojováno s vynikající českou kuchyní, která oslovuje nejen turisty a výletníky, ale nabízí pečlivé, kvalitní pokrmy pro gurmány z širokého okolí. Našim návštěvníkům nabízí příjemné posezení v pivnici s kapacitou 40 míst, nekuřácké restauraci s kapacitou 32 míst nebo salonku s kapacitou hostů 28 míst. Salonek je vhodný pro pořádání nejrůznějších akcí, rautů, konferencí, svateb a jinných společenských a slavnostních událostí. V době příhodného počasí je před restaurací k dispozici venkovní zahrádka s obsluhou a kapacitou 80 míst. Jak v restauraci, tak i v ostatních místnostech je plně k dispozici internet s připojením WiFi.

Restaurace Obůrka má letitou a vyhlášenou historii. V posledních dvou letech prošla zcela zásadní rekonstrukcí, kdy byla rozšířena i o Penzion Obůrka, který byl v září 2013 oficiálně otevřen.Newsletter

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a získejte přístup k aktuálním nabídkám, akcím a slevám naší restaurace.